Астрофізик розповів про перспективи "космічного" сексу

Дата публікації
Перегляди
3706
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Астрофізик розповів про перспективи "космічного" сексу

Через секс до зірок. Астрофізик розказав про перспективи статевих актів у космосі / Фото: Getty Images

Науковець розповів про можливість активного сексуального життя у космосі. 

Відомий американський астрофізик і популяризатор науки Ніл Деграссі Тайсон розповів, як відбувається секс у космосі і як подолати вплив невагомості.

Про це він говорив у своєму ток-шоу StarTalk, яке веде учений.

Тайсона питання про інтимну близькість у космосі не здивувало. Астрофізик зазначив,  що другий закон Ньютона (добуток маси тіла на його прискорення дорівнює силі, з якою на нього діє навколишні тіло) - головна перешкода на шляху "нормального" сексу в космосі.

На Землі цей закон не заважає, оскільки сила тяжіння Землі не дає тілам "відлітати" у небажаному напрямку. У космосі ж будь-який контакт з партнером під час статевого акту змусить його тіло прискорено рухатися в заданому напрямку, поки воно не вдариться об стінку космічного корабля.

Тайсон пропонує вирішити цю проблему за допомогою ременів: безліч цих пристосувань зможуть утримати обох партнерів від відскакування і постійних ударів об стіни.

Незважаючи на те, що сімейні пари вже літали в космос (місія шаттла "Індевор" 1992 року), NASA вперто спростовує всі чутки про статеві акти в космосі. 

Нагадаємо, NASA запустило сайт цілодобових фото планети з космосуЗнімки зроблені з відстані близько 1,5 мільйона кілометрів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Дата публікації
Перегляди
3706
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація