Airbus представила таксі, яке зможе літати. Інфографіка

В експлуатацію засіб буде введено вже наступного року.

Компанія Airbus Helicopters збирається наступного року презентувати свою нову модель CityAirbus - апарат для перевезення пасажирів, що літає та може злітати й сідати вертикально, повідомляється на офіційному сайті компанії.

Випробування силової електроустановки CityAirbus вже проведено. Апарат буде призначено для перевезення фіксованими маршрутами до чотирьох пасажирів в умовах густонаселеного мегаполісу. Наприклад, із залізничних вокзалів до аеропортів.

Розробники зазаначили, що використання чотирьох ґвинтів у спеціальних рамах дозволить підвищити безпеку польотів, знизити рівень шуму, а також збільшити маневреність за рахунок можливості вертикального зльоту та посадки. Швидкість апарату сягатиме 120 км/год.

Перший політ нового літального апарату компанія збирається провести наприкінці 2018 року. 

"Відтепер ми маємо більш глибоке розуміння принципів роботи інноваційних двигунів літального апарату. Ми продовжуватимемо розвивати цей проект за рахунок тестування. Та водночас збиратимемо модель для демонстрації," - зазначив керівник проекту CityAirbus Маріус Бебезел.  

CityAirBus, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, що у вересні було запущено у космос ракету "Вега" із двигунами, розробленими українським конструкторським бюро "Південне" та виготовленими на заводі "Южмаш".

ВідеоГоловною річкою Праги запустили особливий транспорт, який розробив чеський винахідник

Залиште свій коментар