Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дуров "відхрестився" від реєстрації Telegram у Великій Британії

Навесні 2013 року він отримав громадянство Сент-Кітс і Невіс.

Шахраї оформили на Павела Дурова підставну компанію TELEGRAM OPEN NETWORK LIMITED.

Про це пише Эхо Москвы.

Згідно з державним реєстрои юридичних осіб та компаній Павел Дуров став громадянином Великої Британії. Крім того, в графі проживання також зазначено Сполучене Королівство.

При цьому в якості компанії вказана фейкова TELEGRAM OPEN NETWORK LIMITED, яка може здатися блокчейном TON. Підозрілим також став і новий адресу в Лондоні. У розмові Павел Дуров підтвердив, що зазначені дані є фейком.

ВідеоУ Росії погрожують заблокувати популярний месенджер Telegram

Служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій вимагає, аби компанія "Телеграм" упродовж 15 днів надала ключі для розшифровки повідомлень користувачів. Інакше обіцяють обмежити доступ до месенджера, який налічує понад сотню мільйонів користувачів.

У Росії погрожують заблокувати популярний месенджер Telegram

Можна припустити, що таким чином зловмисники пропонували клієнтам придбати токени TON, посилаючись на офіційний сайт компаній Великобританії. Звертаємо увагу, що дана назва блокчейн-платформи — TELEGRAM OPEN NETWORK (без LIMITED). Компанія зареєстрована ще в 2017 році. Також на Павела Дурова зареєстрована TELEGRAM MESSENGER LLP, яка представляє месенджер Telegram.

20 вересня 2017 року Павел Дуров повідомив на своїй сторінці «ВКонтакте», що навесні 2013 року він отримав громадянство Сент-Кітс і Невіс. За словами мільярдера, громадянство цієї острівної країни дозволяє подорожувати по Євросоюзу і Великобританії без віз.

Нагадаємо, раніше Верховний суд Росії визнав законним наказ ФСБ про розшифровці повідомлень у Telegram. Telegram, в свою чергу, направив до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) скаргу на рішення Міщанського суду Москви, який у грудні минулого року оштрафував компанію на 800 тис. рублів за відмову надати ключі шифрування ФСБ.

Після цього "Роскомнадзор" подав позов в суд для блокування в Росії месенджера Telegram.

Залиште свій коментар

Вибір редакції