Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook чи Instagram. Вчені назвали найнебезпечнішу соцмережу

Результати були отримані внаслідок опитування майже 1500 людей віком від 14 до 24 років.

Британські вчені, провівши дослідження, визначили, що Instagram найбільш згубно впливає на здоров'я молодих людей порівняно з іншими соціальними мережами. Про це йдеться у звіті благодійної організації The Royal Society for Public Health ("Королівське товариство громадського здоров'я Великобританії") і руху Young Health Movement ("Рух за здоров'я молоді").

Так, від 13 лютого до 8 травня організації опитали 1479 людей віком від 14 до 24 років, попросивши їх оцінити п'ять соціальних мереж - YouTube, Instagram, Snapchat, Facebook і Twitter за 14 параметрами. Молоді запропонували відповісти на запитання, чи викликає та чи та мережа депресію, самотність, тривогу або страх випасти з життя, чи стає причиною ненормованого сну і надмірної заклопотаності зовнішнім виглядом, чи дає можливість самовиражатися, знаходити однодумців і підтримувати стосунки з іншими людьми.

Так, найбезпечнішою виявився Youtube. За ним крокує Twitter та Facebook. На передостанньому місці опинився Snapchat, за яким йде Instagram. Так, соцмережа, де люди діляться своїми світлинами, на думку опитаних, найчастіше викликає у користувачів невдоволення своїм тілом, негативно впливає на сон і підвищує страх упустити важливі події та новини.

Організації, які провели опитування, закликали соціальні мережі інформувати користувачів про негативний вплив через їхнє використання. Крім того, в організаціях вважають, що у школах слід вчити учнів безпечного користування соцмережами, а також повідомляти користувачам, які можуть страждати від психічних захворювань, про можливість отримати професійну підтримку.

Нагадаємо, раніше учені пояснили, як через віртуальний секс відбудеться еволюція людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції