Хакери отримали номери телефонів 15 млн юзерів Telegram

Хакери використовували вразливість в Telegram, яка дозволяє перехопити код для активації, який буде надіслано користувачеві по СМС.

Компанія Telegram заявила, що хакери, які визначили номери телефонів 15 млн користувачів месенджера з Ірану, змогли отримати доступ тільки до відкритої інформації, але не до самих записів.

Про це пише ВВС.Russian.

Хакери змогли визначити телефонні номери майже 15 млн користувачів Telegram з Ірану. За словами аналітиків, хакери використовували вразливість в Telegram, яка дозволяє перехопити код для активації, який буде надіслано користувачеві по СМС.

Для того, щоб уникнути перехоплення СМС, Telegram рекомендує абонентам месенджера користуватися двоетапною аутентифікацією.

Нагадаємо, що члени екстремістського угрупування "Ісламська держава" могли б створити власний сервіс для обміну повідомленнями всього за місяць, вважає творець сайту "ВКонтакте" і месенджера Telegram Павло Дуров.

Протокол передачі даних, що використовується в Telegram, як стверджується, виключає можливість перехоплення повідомлень третіми особами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: