Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китай атакував найпотужніший за останні 33 роки тайфун

Триста тисяч людей покинули свої оселі.

Китай атакував найпотужніший за останні 33 роки тайфун і вже змусив триста тисяч людей покинути свої оселі. У південних регіонах скасовано сотні авіарейсів, а влада кількох міст оголосила про найвищий, "червоний" рівень загрози, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Тайфун "Ніда" приніс із собою сильні зливи та пориви вітру - більш, ніж сорок метрів на секунду. Там, де встигла побувати стихія, повалені десятки дерев, обірвані лінії електропередач, і пошкоджені уламками будівлі та автомобілі. Негода залишила без роботи десятки людей - човни не вийшли у море через сильні хвилі, а на міських вулицях вітер пошкодив кілька крамничок.

На допомогу жителям затоплених міст вирушають сотні військових. Вони допоможуть провести евакуацію, розбиратимуть завалені деревами дороги і шукатимуть потерпілих.

Інформації про загиблих місцева влада поки що не має. Щонайменше, три людини постраждало лише у Гонконзі і ці цифри ще можуть змінитися.

Цього літа сильні повені забрали життя понад двох сотень китайців. Тож збитки від тайфуну "Ніда" підраховують з острахом - за прогнозами, він може стати найпотужнішим за останні 33-ри роки і знову підтопити китайські міста.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Відео Найпотужніший за 33 роки тайфун обрушився на Китай

Залиште свій коментар

Вибір редакції