Христофор Колумб виявився сином короля Польщі

Американський історик знайшов свідчення того, що першовідкривач Америки Колумб був сином польсько-угорського короля Владислава III.

Відомий американський історик, викладач американського Університету Дьюка Мануел Роса зробив сенсаційну заяву - він стверджує, що першовідкривач Америки Христофор Колумб за походженням був слов'янином, а саме - вихідцем з Польщі.

Протягом останніх 500 років походження Колумба є загадкою, розкрити яку намагаються численні фахівці. Загальноприйнятою є версія про те, що мандрівник народився в італійському місті Генуя у 1451 році в родині ткача і власника сирної крамниці Доменіко Коломбо.

Однак низка науковців оскаржують цей факт, називаючи інші місця народження великого мореплавця - Португалію, Францію, Іспанію, Грецію та Шотландію.

Історик Мануел Роса вважається одним з провідних біографів Колумба. Згідно з його дослідженнями, проведеними протягом останніх двох десятиліть, Колумб насправді є сином польсько-угорського короля Владислава III (король Польщі з 1434 по 1440, король Угорщини з 1440 по 1444).

Вважалося, що Владислав III загинув у битві з турецьким військом при Варні в листопаді 1444 року. Але оскільки його тіло ніколи не було знайдено, то вже в Середньовіччя з'явилися чутки про те, що Владислав, програвши битву, все-таки залишився живий.

Мануел Роса оголосив, що знайшов докази того, що після поразки Владислав втік на португальський острів Мадейра. Тут він був відомий під ім'ям "Генріх Німець". Колишній король Угорщини і Польщі одружився з місцевою аристократкою і у них народився син, якого назвали Христофором.

Саме королівське походження і зв'язки допомогли синові монарха встановити особливі стосунки з королем Іспанії і заручитися його підтримкою в організації експедиції для відкриття нових земель, вважає Мануел Роса.

Читайте також:

Під Казанню знайшли скарби Золотої Орди

Революційне відкриття: рак створили самі люди

ДНК-аналіз розкрив "прокляття Рюриковичів"

Американська дослідниця розвінчала міф про красу Нефертіті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: