Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Instagram планує спростити відновлення зламаних акаунтів

Фотосервіс уже тестує відповідний функціонал.

Мережа Instagram почала випробування нових алгоритмів, які покликані суттєво спростити процедуру відновлення акаунтів, що постраждали від зламування. Про це повідомляє ВВС.

Згідно з планами розробників, контроль над сторінкою користувач зможе відновити, якщо вкаже адресу електронної пошти чи номер телефону, до яких прив'язаний профіль. Юзеру надішлють код доступу, після чого він зможе увійти в систему.

Фотогалерея Собако-капуста і печиво-платівка. Фотограф поєднує речі у дивакуваті фото у Instagram (18 фото)

Зараз процедура є більш складною та тривалою, тому вона викликає чимало нарікань. Зокрема люди скаржаться на те, що навіть після 10 звернень до технічної підтримки сервісу відновлювати доступ доводилося самотужки – силами винайнятих "білих хакерів".

Коли повноцінно запрацюють нові алгоритми, невідомо. Проте вони вже доступні в тестовому режиму користувачам, на пристроях яких стоїть система Android.

Як повідомлялося, 18 травня по всьому світу користувачі відчули проблеми у роботі фотоблогу Instagram. Проблеми виникли різного характеру: від неможливості оновити стрічку до неможливості просто зайти у соцмережу. Найбільше проблем виникло у Європі, США, великій Британії, Південній Америці, Австралії, Малайзії та частково у Китаї.

ВідеоЗаробітки в 13 років – донька Олі Полякової монетизує власний блог в Instagram

Марія Полякова-Буряківська зізналася, що бути донькою Олі Полякової це дуже прикольно, і вона не дозволяє себе ображати у школі. Марія поділилася секретами свого харчування, та розповіла як заробляє через Instagram.

Заробітки в 13 років – донька Олі Полякової монетизує власний блог в Instagram

Залиште свій коментар

Вибір редакції