Instagram планує спростити відновлення зламаних акаунтів

Instagram планує спростити відновлення зламаних акаунтів

Фото: Associated Press

Фотосервіс уже тестує відповідний функціонал.

Мережа Instagram почала випробування нових алгоритмів, які покликані суттєво спростити процедуру відновлення акаунтів, що постраждали від зламування. Про це повідомляє ВВС.

Згідно з планами розробників, контроль над сторінкою користувач зможе відновити, якщо вкаже адресу електронної пошти чи номер телефону, до яких прив'язаний профіль. Юзеру надішлють код доступу, після чого він зможе увійти в систему.

Зараз процедура є більш складною та тривалою, тому вона викликає чимало нарікань. Зокрема люди скаржаться на те, що навіть після 10 звернень до технічної підтримки сервісу відновлювати доступ доводилося самотужки – силами винайнятих "білих хакерів".

Коли повноцінно запрацюють нові алгоритми, невідомо. Проте вони вже доступні в тестовому режиму користувачам, на пристроях яких стоїть система Android.

Як повідомлялося, 18 травня по всьому світу користувачі відчули проблеми у роботі фотоблогу Instagram. Проблеми виникли різного характеру: від неможливості оновити стрічку до неможливості просто зайти у соцмережу. Найбільше проблем виникло у Європі, США, великій Британії, Південній Америці, Австралії, Малайзії та частково у Китаї.

Заробітки в 13 років – донька Олі Полякової монетизує власний блог в Instagram

Заробітки в 13 років – донька Олі Полякової монетизує власний блог в Instagram

Повʼязані теми:

Наступна публікація