Мобільний інтернет України пасе задніх у світовому рейтингу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У лідери вибилася Південна Корея.

Британська компанія OpenSignal опублікувала свій перший звіт з рейтингами країн із найшвидшим мобільним інтернетом.

З результатами порівняння якості мобільного інтернету близько сотні країн можна ознайомитися на офіційному сайті організації. 

Мобільний інтернет в світі_1
opensignal.com
Мапа країн світу згідно з швидкісними показниками

Український 4G-інтернет у світовому рейтингу один з найгірших, в той час як у європейському займає останню позицію, якщо не враховувати незначне відставання Боснії і Герцеговини за швидкістю.

Мобільний інтернет в світі_3
opensignal.com
Світовий рейтинг за швидкістю передачі даних

Так, у загальному рейтингу, в якому протиставляються швидкість і доступність, Україна посідає одне з останніх місць, за всіма показниками випереджаючи тільки південноамериканську Ґайану. Середня швидкість мобільного інтернету в Україні сягає 5,78 Мбіт/с, а рівень 3G або краща доступність — 44,81%.

Мобільний інтернет в світі
opensignal.com
Діаграма країн світу з порівнянням швидкості й доступності

До слова, в рейтингу на доступність мобільного інтернету Україну випередили такі держави, як Індія, Ірак, Тринідад і Тобаґо й Непал. А в рейтингу щодо середньої швидкості передачі даних — Панама, Туніс, Казахстан і Аргентина.

Мобільний інтернет в світі_2
opensignal.com
Світовий рейтинг за доступністю

Найкращий швидкісний мобільний інтернет з-поміж усіх країн, які охопило дослідження, має Південна Корея. Її показники становлять: швидкість — 41,34 Мбіт/с і 98,5% з доступності. На другому місці опинився Сінгапур, на третьому — Австралія та Угорщина з різними показниками. 

Мобільний інтернет в світі_5
opensignal.com
Діаграма європейських країн з порівнянням швидкості й доступності

Щодо європейських країн, то тут серед лідерів опинилися сусідня Угорщина, а також Данія, Норвегія, Нідерланди й Литва. Хоча такі країни, як Чехія, Росія, Білорусь і Словаччина, займають у європейському рейтингу одні з останніх місць, Україна й від них значно відстає — приблизно на 20% за доступністю.

Нагадаємо, минулого року президент Петро Порошенко під час щорічного звернення до Верховної Ради повідомив, що конкурс на видачу 4G ліцензій в Україні розпочнеться 2017 року. До речі, в сусідній Білорусі четверте покоління швидкісного інтернету з'явилося більше ніж півроку тому. Щоправда, на той час тільки у столиці. 

 

Відео Порошенко анонсував видачу 4G ліцензій

Залиште свій коментар

Вибір редакції