Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
NASA показало панораму плато на Марсі

Знімки, зроблені в березні і квітні 2016 року.

Ровер Curiosity зробив знімки плато Міцне на поверхні Марса, з яких фахівці NASA склали панорамне зображення.

На зображенні можна розглянути ландшафти, які оточували марсохід в момент проведення фотозйомки. Серед них, зокрема, плато Науклуфт, на якому можна помітити сильно еродовані залишки дрібного шаруватого родовища пісковику. Також на панорамі видно частину обода кратера Гейла з горою Шарп у його центрі. Також НАСА показало знімок лівих середнього й заднього коліс ровера, зроблений з метою перевірки їх стану (однією з проблем Curiosity є швидкий знос його коліс з-за зустрічаються на їх шляху гострих каменів).

Знімки, зроблені в березні і квітні 2016 року. Всі зображення отримано науковим інструментом Mastcam (Mast Camera) планетохода. На плато Науклуфт біля основи гори Шарп ровер виявився на початку березня 2016 року після того, як протягом кількох тижнів досліджував піщані дюни.

Нагадаємо, що раніше глава компанії SpaceX американський бізнесмен Ілон Маск заявив про можливість польоту людини на Марс до 2025 року. Слова підприємця, як повідомляє Fox News, прозвучали під час виступу на інвестиційному форумі в Гонконзі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції