Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учені назвали нові причини депресії

Депресії не можна позбутися самостійно.

Сьогодні, 10 жовтня, Всесвітній день психічного здоров’я.

В Україні його відзначають вже 25 рік поспіль, адже кожен третій українець страждає від різноманітних  нервових розладів,  а у  світі - понад  450 мільйонів людей, йдеться у «Сніданку з 1+1».

Такі дані всесвітньої організації охорони здоров’я. Порушення сну та апетиту, тривожність, відчуття провини та відчаю, а також нестача енергії. Це симптоми депресії – найпоширенішого психічного захворювання, частої причини непрацездатності і навіть самогубства.

Депресії не можна позбутися самостійно. Як і будь-яка інша хвороба, депресія потребує лікування у спеціаліста. Лише за офіційними даними, із такою недугою живуть понад 300 мільйонів людей у світі.

 

ВідеоОбличчя депресії: вдова вокаліста Linkin Park започаткувала у соцмережах болючий флешмоб

 

Зазначається, що Україна в лідерах за кількістю таких недугів у Європі. Через постійні стреси, економічні та соціальні катаклізми, майже 2 мільйони українців щороку стають пацієнтами психіатричних лікарень. За оцінками фахівців, від різноманітних нервових розладів страждає кожен третій українець.

Вчені більше не хочуть розділяти психічне та фізичне здоров'я. Останні дослідження твердять: причиною депресії та інших психічних захворювань може бути також надмірне навантаження імунною системи.

За даними науковців Кембриджського університету, близько 60% людей, які відвідують лікаря зі скаргою на біль у грудях, насправді страждають від занепокоєння. А майже третина тих, хто скаржиться на артрит, має розлади психічного здоров'я.

Нагадаємо, користувачі соціальних мереж запустили флешмоб під назвою #faceofdepression. Вони діляться своїми  історіями про боротьбу з депресією і викладають свої фото, зроблені за деякий час до спроби самогубства. 

 

ВідеоЯк визначити депресію і надати правильну допомогу

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції