Перейти до змісту
В Британії винайшли спосіб лікування алкоголізму наркотиками

В Британії винайшли спосіб лікування алкоголізму наркотиками

До алкоголю повернувся лише один з піддослідних.

Британські вчені знайшли новий спосіб лікування алкоголізму за допомогою наркотиків.

Про це 19 серпня повідомило видання The Guardian.

Нетрадиційне лікування фахівці з Брістоля проводили невеликими дозами екстазі. У дослідженні нового методу лікування брали участь 11 осіб.

Протягом дев'яти місяців вчені спостерігали за їхнім станом і в підсумку відзначили, що до постійного вживання алкоголю повернувся лише один з випробовуваних, п'ятеро стали абсолютними непитущими, а решта п'ять чоловік випивають лише іноді.

Так, на думку фахівців, застосування подібних наркотичних речовин виявилося ефективніше інших методів боротьби з алкогольною залежністю, оскільки вони нібито не побачили згубного впливу на організм піддослідних, а також не зафіксували у них рецидивів.

Нагадаємо, що професор Нью-Йоркського університету після дослідження дійшов думки, що влітку збільшується ризик вживання наркотиків. Зокрема, понад третину вживання ЛСД і близько 30% вживання MDMA та марихуани починаються саме в цьому сезоні, а 28% вживання кокаїну також припадає на літо. 

Відео Кокаїн на мільярд: у німецькому Гамбурзі вилучили рекордну партію наркотиків

Чотири з половиною тонни кокаїну. Найбільшу партію в історії країни вилучила німецька митниця. Наркотики було розфасовано у понад дві сотні спортивних сумок, які лежали у вантажному контейнері. Його доправляли з Уругваю до бельгійського Антверпена. Дізналися про наркотичний вантаж під час звичайної перевірки.  

Кокаїн на мільярд: у німецькому Гамбурзі вилучили рекордну партію наркотиків

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин