В Китаї почали розробку першого безпілотного автобуса

Презентуватиме його китайський пошуковик Baidu вже через три роки.

Китайський пошуковик Baidu через три роки проведе випробовування першого безпілотного автобуса. В компанії створено спеціальний підрозділ, який займатиметься розробкою транспортних засобів з функцією самоуправління. Його очолить старший віце-президент компанії Ван Цзин. 

Одна з найбільших пошукових систем Китаю планує презентувати перший безпілотний автобус через три роки, а вже через п'ять запустити масове його виробництво. Про це повідомляє представник компанії агенству Reuters. Те, які саме автомобільні компанії будуть брати участь у виробництві, він не уточнює.

Baidu також планує через п'ять років випустити на ринок перший автономний автомобіль, який буде розроблено спільно з BMW. представник китайської компанії не став уточнювати розмір інвестицій, направлених на безпілотні транспортні засоби. 

Нагадаємо, що авторитетне видання Fortune пророкує компанії Apple покупку компанії Tesla, глава якого, Ілон Маск, може очолити й Apple. Придбання відомого виробника електрокара виявиться дуже доречним для планів Apple щодо випуску власного електромобіля до 2019 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: