Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Росії почали набір кандидатів для польоту на Місяць

Місія на супутник Землі планується на 2030-і роки.

Роскосмос оголосив про набір кандидатів у космонавти, які вирушать на Місяць.

Про це пише Медуза з посиланням на космічну корпорацію.

Переможці конкурсу стануть першими пілотами нового космічного корабля, який поки що перебуває на стадії розробки. Політ на Місяць, за останньою інформацією, планується на 2030-і роки.

Кандидати в космонавти повинні бути громадянами РФ не старше 35 років з вищою освітою. Пріоритет надаватиметься спеціалістам з досвідом роботи в авіаційній і ракетно-космічній промисловості. Потенційні космонавти повинні знати англійську мову і "мати знання взаємодії з комп'ютерною технікою".

Кандидатів будуть відбирати за рівнем освіти та професійних навичок, психологічних якостей, стану здоров'я і рівня фізичної підготовки.

Планується, що процедура відбору почнеться через чотири місяці. Наразі в загоні космонавтів налічується 30 осіб. 14 з них ніколи не літали в космос.

Нагадаємо, американська космічна компанія SpaceX наприкінці 2018 року планує відправити двох астронавтів-туристів в політ навколо Місяця. Космічні туристи вже сплатили значний внесок для місячної місії, але їхні імена не розголошуються. Вже в другій половині цього року почнуться фізкультурно-оздоровчі тести астронавтів, а також їхня підготовка до польоту. У компанії пообіцяли пізніше оприлюднювати певну інформацію про пасажирів.

ВідеоВласник приватної космічної компанії заявив про політ перших туристів на Місяць у 2018 році

Залиште свій коментар

Вибір редакції