Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
20 із 57: Парубій оцінив роботу ВР на сесії, що завершилася

Попереду в депутатів канікули і гаряча політична осінь.

Верховна Рада на цій сесії ухвалила та частково розглянула 20 із 57 законів, що необхідні для євроінтеграції. Підсумки роботи нардепів підбивав сьогодні Андрій Парубій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

 Спікер ВР каже, що не все із запланованого депутати виконали – зокрема, не оновили склад ЦВК. Однак два ключових закони таки розглянули: про антикорупційний суд і національну безпеку. Перший викликав неабиякі дискусії у парламенті, але врешті Рада таки ухвалила його із усіма поправками Венеційської комісії. Інший документ допоможе тісніше взаємодіяти з іноземними партнерами, зокрема й НАТО, та ефективніше протистояти російській агресії. Причому не лише на полі бою, а й на інформаційному фронті.

ВідеоПарубій перерахував найбільші здобутки ВР на цій сесії

Верховна Рада на цій сесії ухвалила та частково розглянула 20 із 57 законів, що необхідні для Євроінтеграції. Підсумки роботи нардепів підбивав сьогодні Андрій Парубій. Каже, не все із запланованого депутати таки зробили. Зокрема, не оновили склад ЦВК. Однак два ключових закони таки розглянули. Перший - про Антикорупційний суд. Інший - закон про Національну безпеку. 

Парубій перерахував найбільші здобутки ВР на цій сесії

"Питання національної безпеки для країни, яка перебуває у стані війни, яка дає відсіч зовнішній агресії, на мою думку, це ключове перше питання. Я думаю, що в умовах війни має залишатися аналогове телебачення, щоб ми могли доносити і позицію держави Україна, і каналів – до усіх українських громадян. Бо одномоментний перехід може позбавити багатьох нашого телебачення. Я думаю, ми маємо забезпечити достатній період для гармонійного переходу", - пояснив Парубій.

Як повідомлялося, наприкінці червня Парубій пообіцяв форсувати розгляд питання про зняття депутатської недоторканності. "Конституційний суд схвалив два подання на зміни до Конституції про скасування депутатської недоторканності. Я попросив комітет чимшвидше ці подання розглянути, щоби чимшвидше винести на розгляд Верховної Рвди зміни до Конституції, щоб скасувати депутатську недоторканність, бо ні регламентний комітет, ні Верховна Рада України не повинні підміняти правоохоронних органів і судову систему. Недоторканність повинна бути знята, і всі народні депутати, як і всі громадяни України, повинні в однаковій процедурі проходити", - вважає спікер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції