Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада не планує розглядати оновлення ЦВК до канікул

У порядку денному роботи парламенту на останній тиждень сесії відсутній відповідний законопроект.

Верховна Рада України не планує розглядати скандальне призначення оновленого складу Центрального виборчого комітету в останній тиждень перед двомісячними канікулами.

У порядку денному роботи парламенту, опублікованому спікером ВР Андрієм Парубієм, відповідні плани не вказані.

"Цього тижня пропонується такий порядок денний роботи Верховної Ради України. У вівторок: блок аграрної політики, середа: законопроект про Установу бізнес-омбудсмена, четвер: ратифікації, питання нацбезпеки і оборони", - написав Парубій на своїй сторінці у Twitter.

Однак спікер ВР також заявив, що на четвер "планується розгляд документів, які потребують невідкладного розгляду".

Нагадаємо, 5 липня Рада не змогла оновити склад Центральної виборчої комісії, поданий президентом Петром Порошенком. Через це фракція БПП оголосила бойкот та заявила, що не голосуватиме за жоден законопроект, доки не буде оновлено Центрвиборчком. У відповідь на це український парламент вперше ухвалив закон без участі найбільшої фракції Порошенка.

У разі якщо БПП або "Народний фронт" раптом ухвалять рішення вийти з коаліції, то це загрожує розпуском парламенту та достроковими виборами. Однак чинна сесія Верховної Ради закінчується через тиждень, після того депутати підуть на двомісячні канікули.

ВідеоРішення БПП спричинило ризик дострокового розпуску ВР

До президентських виборів ще 9 місяців, але їхні нерви вже здають. Окрім взаємних звинувачень, депутати не могли дійти згоди щодо обрання нових членів ЦВК. Розбрат став очевидним, і БПП демонстративно покинув залу засідань, мовляв, без їхніх голосів жодне рішення ухвалене не буде. Але на цьому конфлікт не закінчився, а політологи вже заговорили про наслідки таких вчинків.

Рішення БПП спричинило ризик дострокового розпуску ВР

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції