75-річний чоловік помер на дільниці у Тернопільській області

75-річний чоловік помер на дільниці у Тернопільській області

Фото: Associated Press

Причина смерті невідома.

У Тернопільській області на виборчій дільниці помер громадянин 1944 року народження. Про це повідомляє МВС на сторінці у соцмережі Facebook.

Станом на 11 ранку: ✔️До поліції надійшло 179 заяв про порушення виборчого процесу; ✔️У Тернопільській області на...

Опубліковано МВС України Неділя, 21 квітня 2019 р.

Як повідомляють правоохоронці, станом на 11:00: до поліції надійшло 179 заяв про порушення виборчого процесу.

Також повідомляється, що у Харківській області невідомі пошкодили дільницю.

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Майстер-клас зі спокою від Уляни Супрун та пряме включення зі столичної виборчої дільниці

Майстер-клас зі спокою від Уляни Супрун та пряме включення зі столичної виборчої дільниці

Повʼязані теми:

Наступна публікація