Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Фейгін нарешті потрапив до Сущенка, а справу проти нього назвав "фуфлом"

Фейгін намагався потрапити до СІЗО "Лефортово" кілька днів.

Адвокату Марку Фейгіну нарешті вдалося потрапити до українського журналіста Романа Сущенка, якого затримали спецслужби РФ та звинуватили у шпигунстві на користь Міноборони України.

Про це у себе в Twitter повідомив адвокат Сущенка Марк Фейгін.

Марк Фейгін заявляє, що його підзахисний не визнає провини. Крім того, він зазначив, що встиг ознайомитися з постановою про порушення справи. Фейгін назвав її "фуфлом".

"Роман Сущенко радий, що його захищає Фейгін. Він підписав ще раз угоду зі мною. Слідчі вмовляли не брати Фейгіна. Ну як завжди. Встиг почитати постанову про порушення. Навіть з поваги до держтаємниці, але ... Це ж фуфел!", – також додав адвокат.

Зазначимо, адвокат Марк Фейгін намагався потрапити до СІЗО "Лефортово" у Москві, де утримують Сущенка, відучора. Вранці 4 жовтня він повідомив, що подав ще одне клопотання до слідчого органу ФСБ Росії щодо його допуску до справи Сущенка.

Відео Адвокат Марк Фейгін від ранку намагається потрапити в СІЗО до ув'язненого Роману Сущенко

Нагадаємо, у понеділок, 3 жовтня, з'явилася інформація про арешт Романа Сущенка Лефортовським судом на 2 місяці.  Російські силовики стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості, які становлять державну таємницю, про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ, витік яких за кордон міг завдати шкоди обороноздатності держави".

Проти українця порушили кримінальну справу за статтею про шпигунство, проводять розслідування. Романа Сущенка в СІЗО "Лефортово" виявили члени Громадської спостережної комісії (ОНК) Москви. 47-річний журналіст перебував у камері карантинного відділення.

Журналіст розповів членам ОНК, що на нього чинився психологічний тиск, а слідчий не дозволив подзвонити дружині й повідомити про арешт. ФСБ надала йому державного адвоката. Колишній адвокат звільненої з російського полону нардепа Надії Савченко Марк Фейгін вирішив допомогти Сущенку й стати його захисником. 

Стосовно затримання Сущенка у Кремлі підкреслили, що ніяких кампаній проти українських або будь-яких інших ЗМІ в Росії немає і бути не може. Своєю чергою медіаорганізації заступилися за Сущенка.

Відео Роман Сущенко став ще одним українцем, затриманим РФ за шпигунство

Залиште свій коментар

Вибір редакції