Адвокат розповів останні новини про стан здоров'я Савченко

Українській полонянці вже краще.

Надія Савченко почувається значно краще, ніж минулого тижня. У СІЗО Новочеркаська полонену льотчицю відвідав адвокат Микола Полозов, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він каже, що Надія п'є воду та вживає вітамінні суміші. Температура впала, тиск трохи низький – 100 на 60. Але льотчиця переконує, що для неї це нормально.

У соцмережі Полозов виклав чергового листа від Савченко. У ньому вона дякує всім за підтримку, заявляє, що не збирається відмовлятися від своїх адвокатів, а голодування припинила, бо її просили люди. З фальшивого листа президента України вона лише посміялася і поспівчувала, що над такими дрібницями працюють цілі відділи ФСБ.

"В цілому вона в досить хорошому настрої. Така ж тверда, цілеспрямована. Що стосується історії з пранкерами, вона абсолютно переконана, що ці пранкери не могли зробити всю цю роботу самі, тобто те, що представляється, як дрібні пустощі, не могло відбутися без російських спецслужб", - пояснив юрист.

Раніше сестра бранки Віра заявила, що про стан здоров'я полоненої Росією української льотчиці досі нічого не відомо.

Надія Савченко почувається краще, ніж минулого тижня

А за підробним листом нібито від президента Порошенка стоять російські спецслужби - переконана українська бранка. Сьогодні у СІЗО Новочеркаська її відвідав адвокат Микола Полозов. Він каже - Надя п'є воду, вживає вітамінні суміші, температура її тіла – 36,1, тиск трохи низький - 100 на 60, але льотчиця переконує - для неї це нормально. Полозов на своїй сторінці виклав чергового листа від полоненої. У ньому вона дякує всім за підтримку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: