Адвокат Савченко представлятиме українських адвокатів у Москві

Ілля Новіков очолив представництво Національної асоціації адвокатів України в Москві.

Рада адвокатів України схвалила пропозицію про призначення адвоката Надії Савченко Іллі Новікова головою представництва Національної асоціації адвокатів України в Москві.

Про це повідомляють у прес-службі НААУ.

Як зазначено, Новіков особисто взяв участь у засіданні Ради адвокатів України.

За його словами, адвокатські спільноти двох країн можуть встановити і підтримувати ті зв'язки, які ускладнені на міждержавному рівні. Окрім того, представництво може допомагати у пошуку захисників для українських громадян в Росії, а також консультувати російський бізнес, який працює в Україні і потребує розуміння українського законодавства.

"Ця комунікація просто необхідна. Говорю про захист прав людей, які потрапили в складні обставини в Росії або в Україні. Ми будемо просити представництво в Росії забезпечити наших громадян кращими адвокатами. Я дуже прошу, щоб не було непорозуміння між адвокатами. Ми захищаємо права людей, і якщо у нас є можливості для такої комунікації, ми маємо використовувати їх для захисту наших громадян", - наголосила голова НААУ Лідія Ізовітова.

Комітет рекомендував кандидатуру адвоката Надії Савченко та інших українців у Росії як патріотичного, дружнього до України партнера у розвитку взаємодії з адвокатурою Росії.

РАУ також схвалила рішення про створення представництва НААУ в Будапешті. Головою угорського офісу став адвокат Віктор Ясевін, який має понад 10-річний досвід роботи в Угорщині. Представництво НААУ буде розміщуватися за адресою його офісу.

У Раді адвокатів зазначили, що представництво НААУ не є юридичною особою і не утримується за рахунок адвокатських внесків.

Нагадаємо, що адвокат Надії Савченко Ілля Новіков розповів про "історичну розмову" президента України Петра Порошенка та родичів з української льотчицею Надією Савченко, після якої вона припинила голодування. За його словами, український президент розповів Надії про переговори щодо її звільнення. Захисник нагадав, що в останні місяці усіма обговорювався її можливий обмін на офіцерів ГРУ Александрова та Єрофєєва, яких в Україні визнали винними в терористичній діяльності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: