Мін'юст розглядає різні механізми повернення Савченко в Україну

Українська сторона направила запит про видачу льотчиці.

Міністерство юстиції України розглядає різні механізми повернення народного депутата і льотчиці Надії Савченко на батьківщину, хоч і направило запит про її видачу російському Мін'юсту.

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко.

За його словами, запит про видачу Савченко направлений, і між російським і українським міністерствами юстиції "ведуться комунікації".

При цьому Петренко підкреслив: "Ми не виключаємо, що можуть бути інші механізми її повернення".

Нагадаємо, що засуджена в Росії до 22 років колонії українка Надія Савченко розглядається як єдиний варіант обміну на затриманих російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, які в Україні визнані винними у вчиненні низки кримінальних злочинів. Їх засудили до 14 років з конфіскацією майна. Адвокати ГРУвців повідомили, що оскаржувати вирок не будуть.

Міністерство юстиції України заявило, що опрацювало заяву від Надії Савченко про її повернення в Україну на підставі Конвенції про передачу засуджених осіб від 1983 року. Всі необхідні документи, які стосуються юридичної сторони питання, вже готові.

Своєю чергою російське Міністерство юстиції повідомило, що отримало запит від української влади про передачу Надії Савченко для відбування покарання в Україні.

ВідеоПАРЄ закликала Росію звільнити Надію Савченко та інших українських політв'язнів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: