Аграрна партія оголосила про участь у місцевих виборах Вибори

Дата публікації
Перегляди
697
Аграрна партія оголосила про участь у місцевих виборах

Рішення було ухвалене на з'їзді партії.

Аграрна партія України буде брати участь у місцевих виборах 2020 року. Таке рішення було ухвалене на (позачерговому XXVII) з’їзді партії, що відбувся 28 липня у місті Києві.

Голова Аграрної партії Михайло Поплавський під час  з’їзду поставив однопартійцям завдання отримати максимальну кількість голосів на місцевих виборах і привести до місцевої влади справжніх професіоналів, фахових аграріїв та лідерів громадської думки, що забезпечить організації чітке місце на політичному полі.

"Зважаючи на суттєве збільшення важливості розвитку аграрного сектору в економіці України, очевидним є потужний суспільний запит на політичну силу, яка б системно та професійно захищала інтереси людей, пов’язаних з аграрним виробництвом. Саме такою політичною силою була і є Аграрна партія України!

Кандидати від Аграрної партії візьмуть участь у жовтневих виборах, щоб громадяни обрали місцеву владу з тих, кого вони особисто знають і кому довіряють. 

Фаховість, знання проблем, що потребують вирішення - головні критерії висування, тому що ми прагнемо реальних змін! На зміну популістам мають прийти справжні господарі і професіонали, а це і є Аграрна партія України!", - зазначив Михайло Поплавський.
 
Відомий політичний експерт Вадим Карасьов, зауважив: "Прийшов час Аграрній партії грати вже у вищій або прем’єр-лізі української політики. Претендувати на парламентське і урядове представництво. Для цього відкриваються сьогодні всі можливості. Адже значний відсоток населення працює в аграрному секторі України, це достатньо велика кількість людей. Головне завдання їх мобілізувати, надати нове дихання, надихнути, розробити і втілити серйозну програму із захисту українського села і селянства".

Зазначимо, що  Аграрна партія стала першою і єдиною позапарламентською політичною партією, яка одержала перемогу у виборах в об’єднаних територіальних громадах (2018 р.), має потужне представництво у всіх регіонах України і налічує близько 70 тисяч партійців.