Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Amnesty International закликає президента ратифікувати Римський статут

Твіттер-шторм стартує 20 січня.

Amnesty International в Україні закликає президента України Петра Порошенка "проявити політичну волю та вжити всіх необхідних заходів для якомога швидшої ратифікації Україною Римського статуту Міжнародного кримінального суду".

Про це йдеться у відкритому листі організації до президента України, - пишуть "Крим.Реалії".

"Звертаємо вашу увагу, що тільки ратифікувавши Римський статут, Україна зможе отримати всі переваги від участі в МКС: брати участь в обранні суддів, прокурорів, формувати політику, приймати бюджет, приймати рішення щодо управління цією установою.

Також, якщо Україна не встигне стати учасницею МКС до 1 січня 2017 року, то вона не зможе взяти участь в голосуванні за поширення компетенції цього суду на злочини агресії", – йдеться у листі організації.

Відтермінування ратифікації статуту означає, що Україна не виконує взяті на себе міжнародні зобов'язання.

Також організація закликає громадян писати повідомлення президенту та голові Верховної Ради у Twitter та Facebook з вимогою ратифікувати статут. Твіттер-шторм стартує 20 січня.

Нагадаємо, що Amnesty International в Україні вже не вперше закликає Верховну Раду ратифікувати Римський статут.

У 2000 році Україна підписала Римський статут – міжнародний договір про Міжнародний кримінальний суд (Гаазький суд - ред), проте досі не ратифікувала його.

У 16-ту річницю підписання Римського статуту спитайте у Президента Петро Порошенко та Голови Верховної Ради Volodymyr...

Posted by Amnesty International Ukraine on Monday, January 18, 2016

Залиште свій коментар

Вибір редакції