Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Антикорупційна прокуратура повернула підозру Демчині назад до НАБУ

САП вимагає доопрацювання підозри.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повернула Національному антикорупційному бюро проект підозри заступнику голови Служби безпеки України Павлу Демчині.

Про це ТСН повідомив заступник керівника САП Володимир Кривенко.

Підозру було передано антикорупційній прокуратурі 7 вересня. САП ознайомилась з 17 томами справи СБівця та вимагає провести ще низку слідчих і процесуальних дій, зокрема - допитати свідків, встановити джерела доходів близького оточення Демчини та інше. На зазначені дії НАБУ, згідно з процедурою, має 20 днів.

Крім того Кривенко зазначив, що САП так само тривожить, що фігурант справи Демчина вже знає про підозру і її текст. Запевняє, що інформацію замголови СБУ отримав не від них, хоча НАБУ раніше звинувачувала прокурорів у розголошенні інформації.

ВідеоПершому заступнику голови СБУ закидають незаконне збагачення

Ще одна підозра від Національного антикорупційного бюро першому заму голови СБУ Павлу Демчині. В антикорупційному бюро заявили - змушені вдатися до таких дій, оскільки інформація, яка є таємницею досудового слідства, стала відомою самому Павлові Демчині. І за збігом обставин, це відбулося відразу після направлення процесуальних документів до САП. 

Першому заступнику голови СБУ закидають незаконне збагачення

Нагадаємо, НАБУ підготувало підозру Демчині в можливому незаконному збагаченні – слідство встановило, що протягом майже двох років високопосадовець СБУ набув у спільну власність активи та здійснив витрати на 6,4 млн грн, хоча сукупний дохід службовця разом з родиною за цей період становив 2,6 млн грн.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції