Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Арахамія визнав, що у "Слузі народу" є чотири неформальні групи

Арахамія визнав, що у "Слузі народу" є чотири неформальні групи

Чиї саме ці групи, він не розповів.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, що у фракції є чотири неформальні групи. Про це він заявив у інтерв`ю виданню "Українська правда".

"Чотири (неформальні групи є в "Слузі народу"). Ми спочатку нервово реагували на будь-які прояви "груп". Потім ми зрозуміли, що повністю вбити "групи" майже неможливо. Завжди можуть з`явитися нові "групи", тому потрібно напрацювати технологію роботи з малими групами. Тут ключове слово – малими", - зазначив Арахамія.

За його словами, зараз неформальні групи в "Слузі народу" налічують по "10-12 людей, до 15 максимум". Ці групи не несуть загрози, а от більші вже можуть розхитувати фракцію, тому, якщо такі виникнуть, то з ними будуть "активно боротися".

Однак, говорити, чиї це групи, Арахамія відмовився, бо "хтось ще почне пишатися, що в нього є група".

Голова фракції також додав, що наразі партія навіть напрацювала методологію роботи з неформальними групами. Її суть полягає в тому, що треба якомога більше і краще розуміти інтереси груп, щоб мати змогу тиснути на "болючі місця".

Нагадаємо, раніше Арахамія заявив, що Україні варто тимчасово відмовитися від деяких обмежень, які накладені зобов’язаннями євроінтеграції заради розвитку власної економіки.

Відео Партія "Слуга народу" відгуляла новорічний корпоратив: на захід завітав Зеленський

Всередину пускали за списками. Окрім депутатів монобільшості, на святі був президент, глава його офісу, очільник уряду та декілька міністрів. У соцмережах "слуги народу" ділилися світлинами і запевняли, що незвичайних наїдків та напоїв не було, а от шоупрограма була потужна.  

Партія "Слуга народу" відгуляла новорічний корпоратив: на захід завітав Зеленський

Залиште свій коментар

Вибір редакції