Азаров з Путіним посеред ночі обговорюють інвестиції

Дата публікації
Перегляди
1725
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров з Путіним посеред ночі обговорюють інвестиції

Фото: kmu.gov.ua

Російський прем'єр заговорив про енергетику та необхідність її розвитку.

Прем'єри України та Росії Микола Азаров і Володимир Путін розпочали зустріч у резиденції в Ново-Огарьово вночі у середу, 20 грудня.

Відкриваючи зустріч, Путін наголосив на необхідності розвивати інвестиційну складову торгово-економічного співробітництва Росії та України.

"В інвестиційній сфері нам потрібно ще багато працювати, щоб ваші інвестиції приходили в Україну, а наші в Росію", - зазначив Азаров.

В свою чергу, Путін поінформував, що російські інвестиції в економіку України в поточному році перевищили мільярд доларів, а українські інвестиції в економіку Росії сягнули рівня понад 325 мільйонів доларів.

Він також зазначив, що це надзвичайно мало для обох держав, тому потрібно думати над тим як їх збільшити.

"Звичайно, нам потрібно і далі працювати над енергетикою, розвивати її, пропонувати шляхи розвитку в цій сфері. Ми мали можливість поговорити і раніше, і зараз є можливість поговорити", - сказав Путін.

"І є про що поговорити. Наші колеги в постійному контакті перебувають", - зауважив прем'єр. У свою чергу Азаров підтвердив: "Так, це точно".

Український прем'єр повідомив, що "керівники наших енергетичних відомств не сплять, вдень і вночі працюють, хочуть врегулювати".

"Ми готові шукати й компромісні рішення, але перш за все взаємовигідні, щоб це було вигідно і для вас, але було вигідно і для нас. Тому я сподіваюся, що наша сьогоднішня розмова дасть імпульс до пошуку остаточного рішення", - заявив він.

З російського боку в переговорах беруть участь заступник глави апарату уряду Юрій Ушаков і глава "Газпрому" Олексій Міллер.

Нагадаємо, зустріч Азарова з Путіним мала відбутися у форматі чотирьох - "президенти і прем'єри двох країн".

Однак, пізніше стало відомо, що Янукович з Медведєвим провели зустріч тет-а-тет у резиденції росіійського президента Горки.

Читайте також:

Янукович зустрівся з Медведєвим тет-а-тет

У "Газпромі" повідомили, що новорічних подарунків не буде

З гарним настроєм і газом по 416 доларів зустрінемо Новий рік - Азаров

Україну вперше визнали привабливою для "зелених" інвестицій

Азаров таки полетів до Путіна благати про знижку на газ

Азаров з Путіним посеред ночі обговорюють інвестиції

Азаров з Путіним посеред ночі обговорюють інвестиції
Наступна публікація