"Батьківщина" позбулася шістьох "зрадників"

Дата публікації
Перегляди
2597
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Батьківщина" позбулася шістьох "зрадників"

З фракції "Батьківщини" у Хмельницькій облраді виключили 6 депутатів / Фото: УНІАН

Шість депутатів "не виконали важливу вказівку" – проголосували за обласний бюджет Хмельниччини.

На Хмельниччині з фракції ВО "Батьківщина" в обласній раді виключили 6 депутатів з формулюванням "за зраду". Про це повідомив керівник фракції в облраді Іван Гладуняк на 15-й звітно-виборчій партійній конференції, яка відбулася в суботу в Хмельницькому.

"На жаль, у фракції відбулися неправильні речі, і шість депутатів не виконали важливу вказівку – проголосували за обласний бюджет. Я назву ці прізвища: Інна Шоробура (ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії), Артур Фрідман (голова спостережної ради, голова ради директорів ЗАТ Об'єднання "Прогрес"), Леонід Семенюк (акушер-гінеколог Хмельницького міського перинатального центру), Юрій Пливанюк (начальник управління охорони здоров'я Кам'янець-Подільської міської ради), Леонід Бриндіков (головний лікар Хмельницького обласного онкологічного диспансеру) та Микола Дячук (заступник голови правління корпорації "Сварог Вест Груп")", - наголосив Гладуняк.

Він зауважив, що наступним кроком буде виключення цих депутатів з партії облорганізації ВО "Батьківщина".

Слід зазначити, що у Хмельницькій облраді нараховується 104 депутати, з них 31 від фракції ВО "Батьківщина", яких було обрано на місцевих виборах 2010 року.

Наступна публікація