Блокувальники не пустили в Крим кілька вантажівок Roshen – Чубаров

Дата публікації
Перегляди
6670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Блокувальники не пустили в Крим кілька вантажівок Roshen – Чубаров

Чубаров припускає, що продукція Roshen може постачатися до Криму з Липецька

Глава меджлісу анонсував проблеми для титанового заводу в Криму.

Акція з блокування кримського кордону вже позначилася на цінах в окупованій Росією автономії. Про це заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в інтерв'ю LB.ua.

Він заявив, що не володіє точними цифрами економічного ефекту від акції кримських татар, однак добре обізнаний із тенденціями у Криму.

"Певні види продукції – вони дорожчають. Все, що пов'язано з рослинництвом, городньою продукцією – все це постачалося з материка", - пояснив Чубаров.

Також він анонсував "дуже великі проблеми" для Кримського титанового заводу, котрі почнуться з наступного тижня. При цьому лідер Меджлісу уточнив, що для нього не має значення прізвище власника того чи іншого підприємства.

"Якщо говорити про прізвища, то повірте: серед фур, які ми розвернули, були ті, на яких великими літерами було написано ROSHEN. У перші дні таких фур було чотири", - розповів кримський татарин.

Він також додав, що не виключає того, що продукція цього підприємства може потрапляти на півострів також з кондитерської фабрики в російському Липецьку.

Раніше Чубаров розповів про енергетичну блокаду Криму. За його словами, вона може розпочатися в жовтні. Разом із тим урядовці можливість такої блокади виключають. Вони кажуть, що цілеспрямовано ніхто Крим від електроенергії не відключатиме.

Активісти заважають ремонтникам полагодити електромережу на кордоні з Кримом

Активісти заважають ремонтникам полагодити електромережу на кордоні з Кримом

Наступна публікація