Богатирьова каже, що німці підтвердили висновки українських медиків

Богатирьова каже, що німці підтвердили висновки українських медиків

Богатирьова зазначила, що всі рекомендації фахівців будуть враховані / Фото: Сегодня

Німецькі лікарі мають намір передати українськими колегами остаточні висновки про стан здоров'я екс-прем'єра.

Сьогодні, 7 березня, відбулася зустріч Генерального прокурора Віктора Пшонки з делегацією німецьких лікарів, які входили до складу Міжнародної медичної комісії по обстеженню екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Як повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури, німецькі фахівці підтвердили свої наміри сьогодні зустрітися з українськими лікарями, які входили до складу зазначеної медичної комісії, а також з медиками Державної пенітенціарної служби України.

Крім того, професор Айнгойпль повідомив про те, що вони мають намір передати і обговорити з українськими колегами остаточні висновки про стан здоров'я Тимошенко, а також узгодити рекомендації щодо подальшої реабілітації та лікування пацієнтки.

За словами міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової, діагноз німецьких лікарів фактично підтвердив висновки, які попередньо були зроблені українськими медиками. Вона також зазначила, що всі рекомендації фахівців з терапевтичного лікування пацієнтки будуть враховані при подальшому лікуванні.

На зустрічі, зокрема, були присутні віце-прем'єр-міністр України - міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова, заступник Генерального прокурора України Анатолій Пришко та перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко.

З німецької сторони в заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот, професор Карл Макс Айнгойпль, професор Норберт Хаас, а також співробітник Федеративного відомства канцлера Йоахім Бертель.

Нагадаємо, медогляд Тимошенко членами спільної комісії здійснювався протягом 14 і 15 лютого 2012.

Сьогодні німецькі лікарі прибули в Україну для оголошення діагнозу Тимошенко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація