Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Brexit не зупинить Україну на шляху до Євросоюзу - Порошенко

Brexit не зупинить Україну на шляху до Євросоюзу - Порошенко

Президент запевнив, що Україна матиме безвізовий режим із ЄС.

Результати референдуму Brexit не заважають євроінтеграції України.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Болгарії.

"Я можу наголосити - європейським прагненням України нічого не загрожує. У нас буде безвізовий режим з Євросоюзом. Ми завершимо процедуру ратифікації угоди про асоціацію, розширимо секторальну співпрацю, імплементуємо угоду про асоціацію і реформи, які кардинально змінять нашу країну", - наголосив він.

За словами Порошенка, Україна вже перейшла рубікон в напрямку Євросоюзу і "жодні Brexit її не зупинять".

Також глава держави зазначив, що Україна потребує від ЄС, в першу чергу, сильної і об'єднаної Європи, яка буде солідарна з Україною.

"Європа може бути сильною тільки тоді, коли вона буде об'єднаною. Хтось вважає, що Brexit є руйнівним явищем. Я не є серед таких політиків. Навпаки - Brexit є викликом Європейському Союзу. ЄС після Brexit, я впевнений, стане сильнішим, більш мобілізованим. Знайде гідну відповідь на тези безвідповідальних популістів", - додав Порошенко, запевнивши, що дуже важливим є подолання настроїв євроскептиків.

Нагадаємо, 24 червня, у Великобританії офіційно оголосили підсумки референдуму щодо виходу з Європейського союзу (Brexit). За результатами плебісциту, більшість жителів Великобританії проголосували за вихід з ЄС – 51,9%. Залишитися у Євросоюзі хочуть 48,1% учасників референдуму.

Згодом міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про те, що рішення про вихід Британії з ЄС може затримати надання громадянам України безвізового режиму, але ненадовго.

Залиште свій коментар

Вибір редакції