Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через хворобу помер колишній народний депутат

В останні роки Іван Бокий боровся з раком.

24 березня помер колишній народний депутат України (III, IV і V скликань), екс-голова фракції Соціалістичної партії у Верховній Раді, журналіст Іван Бокий. Йому було 78 років. 

Про це у Facebook повідомив його товариш, колишній міністр освіти і науки, а нині ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко.

"Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким Івана Сидоровича, його доньці Олесі. Нехай земля йому буде пухом! Прощання з Іваном Боким відбудеться орієнтовно 26 березня об 11 годині в селі Проців Бориспільського району Київської області", - зазначив Ніколаєнко.

Помер народний депутат України трьох скликань Іван Бокий Сьогодні на 79 році життя пішов у вічність відомий український...

Опубліковано Станіславом Ніколаєнком Вівторок, 24 березня 2020 р.

Останні кілька років Бокий боровся з раком, пишуть fakty.ua. Гроші на його лікування збирали друзі з усього світу. На якийсь час хворобу вдалося пригальмувати, проте стан здоров'я погіршувався. Свої останні дні Іван Бокий провів у столичній лікарні "Феофанія".

Іван Бокий родом із села Пронозівка Глобинського району Полтавської області, закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, все життя присвятив журналістиці (був заступником головного редактора газети "Сільські вісті", шеф-редактором газети "Селянська правда від Івана Бокого") та законотворчій роботі.

Бокий - автор книги нарисів "Гілка пушкінського роду" (про полтавських нащадках поета, доля яких переплелася з нащадками Миколи Гоголя), лауреат Міжнародної української премії імені Григорія Сковороди, кавалер ордена Ярослава Мудрого, ордена Миколи Чудотворця "За примноження добра на землі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції