Через заворушення під Радою затримали вісім активістів

Дата публікації
Через заворушення під Радою затримали вісім активістів

УНІАН

Організатори збираються до райвіділку, визволяти мітингарів.

Внаслідок нетривалих сутичок біля наметового містечка, що під Верховною Радою, затримані вісім активістів. Про це повідомляє кореспондент ТСН з місця подій.

Як заявив нардеп, один з активних учасників протесту Семен Семенченко, який намагався зашкодити виїзду автозаків з затриманими з місця подій, тепер він вирушить до райвідділку поліції визволяти затриманих.

Нагадаємо, за версією мітингувальників, правоохоронці зайшли до одного з наметів у їхньому містечку та намагались забрати майно. Через це почались заворушення з застосуванням палиць та сльозогінного газу.

Нагадаємо, від 17 жовтня в Києві представники різних політичних сил протестують під стінами Верховної Ради за проведення політичної реформи. Урядовий квартал був перекритий правоохоронцями, між ними та демонстрантами час від часу виникали сутички.

Мітингувальники вимагають зміни виборчого законодавства, зняття депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Увечері демонстранти розійшлися, але біля Верховної Ради залишилися намети з "оргкомітетом" мітингу.

Організатори мітингу заявляють, що їхня акція була результативною і закликають своїх прибічників продовжити її у четвер, 19 жовтня.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Наступна публікація