Чорнобильці продовжують протест за чаєм з бутербродами

Дата публікації
Перегляди
1324
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чорнобильці продовжують протест за чаєм з бутербродами

На зміну "полеглим" вночі приїхали інші / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Люди сидітимуть у Маріїнському парку, поки не виконають усіх їхніх вимог.

Чорнобильці, які мітингують у парку неподалік від Кабміну, вже почали їсти бутерброди і пити чай із кавою, однак протест свій і далі продовжують, йдеться в сюжеті ТСН.

У таборі напередодні пізно ввечері відбулася ротація. Замість стомлених голодувальників, приїхали нові люди. Частина з тих самих регіонів, а частина підтягнулася з Вінниччини та Полтавщини.

Загалом, наразі в Маріїнському парку акцію протесту продовжують близько двох десятків чорнобильців. Проте люди запевняють, що незважаючи на припинення голодування, стоятимуть тут табором аж допоки усі їхні вимоги не виконають.

"Голодування припинилося. Наше звернення зачитали у Верховній раді. Але залишається акція – будемо чекати. Виконають-не виконають", - розповів учасник акції протесту Олександр Ширяєв.

Нагадаємо, вранці четверга, 8 грудня чорнобильці у Маріїнському парку оголосили про початок "сухого голодування" та показово вилили всю свою воду.

Однак на ранок 9 грудня стало відомо, що чорнобильці почали пакувати речі та збираються виїхати додому. Як повідомив один із протестуючих, акція припиняється у зв'язку з тим, що нема рації далі її продовжувати, оскільки люди хворіють.

Читайте також:

Під вікнами Азарова міліція стереже лише п'ятьох чорнобильців

Чорнобильці поїхали з мітингу на "Лексусі" заступника мера (відео)

Десять чорнобильців вже доголодувалися до лікарняного ліжка

Наступна публікація