Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Данилюк виступив проти ідеї дефолту України

Оголошення дефолту не є гарним шляхом для держави, вважає керівник РНБО.

Українська влада має розглянути ситуацію в енергетичній галузі та почати вирішувати проблеми, котрі там накопичилися. Про це заявив в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк.

За його словами, саме цьому буде присвячене засідання РНБО в п’ятницю, 31 травня. "Ми хочемо заслухати і зрозуміти плюси та мінуси. Завтра ми проведемо професійну дискусію з цього приводу. Жодної політики – тільки аналіз і відповідальні рішення", - наголосив Данилюк. Разом із тим він ухилився від чіткої відповіді на запитання, чи може зростання тарифів стати наслідком такого вирішення проблем.

Щодо ідеї оголошення дефолту Данилюк заявив, що не є прихильником озвученого підприємцем Ігорем Коломойським сценарію. "Це думка окремого бізнесмена", - заявив секретар РНБО. "Держава і державні органи дотримуються іншої позиції. Ми діємо в інтересах громадян", - додав він. Данилюк закликав не шкодити досягнутій непростим шляхом фінансовій стабільності, а навпаки – підтримувати та розвивати позитивні зрушення.

ВідеоДанилюк оприлюднив відео порожніх приміщень в АП

Таємниця ситуаційної кімнати президента, або обмін люб'язностями між новою і старою владами. Новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк оприлюднив відео порожніх приміщень в Адміністрації Президента, з яких вивезли сервери, монітори та інше обладнання. Як стверджує Данилюк - разом з секретною інформацією. Його попередник, Олександр Турчинов, на це заявив, що вся апаратура разом з державними таємницями на місці. Адже, офіс РНБО розташований не в Адміністрації Президента, а за іншою адресою.

Данилюк оприлюднив відео порожніх приміщень в АП

Залиште свій коментар

Вибір редакції