Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати ВР не захотіли працювати додатковий тиждень цьогоріч

Спікер Андрій Парубій кілька разів виносив це питання на голосування.

Нардепи не змогли прийняти зміни до календарного плану роботи Верховної Ради, якими у 2016 році додавався ще один пленарний тиждень.

Про це пише "Українська правда".

Спікер Андрій Парубій кілька разів виносив це питання на голосування, проте необхідних 226 голосів не було. Наприкінці вечірнього засідання ВР, ставлячи ще раз це питання на голосування Парубій сказав: "Нам для того, щоб ми змогли бюджет у всіх етапах передбачених законом необхідний ще один пленарний тиждень до нового року".

"Пропозиція полягає в тому, що пленарний тиждень січневий перенести на кінець листопада - початок грудня… Пленарний тиждень з 10 по 13 січня, який був пленарний, зробити тижнем роботи з виборцями. А 21 листопада і 2 грудня, які мав бути роботою з виборцями, зробити пленарним", - пояснив він.

Але всього 167 нардепів підтримали це рішення.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження "Про перенесення робочих днів у 2017 році".

За документом, працівникам підприємств, установ та організацій, які працюють п'ять днів на тиждень, рекомендовано перенести робочі дні  із понеділка 8 травня на суботу 13 травня та із п'ятниці 25 серпня – на суботу 19 серпня.

Рішення ухвалене за винятком працівників Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", Державної казначейської служби, а також банківських установ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції