Державним телекомпаніям наказали частіше нагадувати про "вітіну тисячу"

Дата публікації
Перегляди
3035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Державним телекомпаніям наказали частіше нагадувати про "вітіну тисячу"

Державні телекомпанії будуть пропагувати ініціативи президента

Журналісти бачать у наказі Держтелерадіо прояви цензури.

Держкомітет телебачення і радіомовлення підтвердив, що вимагає від державних телекомпаній пропагувати соціальні ініціативи президента Віктора Януковича.

Про це ідеться у відповіді на запит "Про доступ до публічної інформації", який надіслала "Українська правда" до Держтелерадіо.

"Українська правда" просила Держтелерадіо надати копію листа № 1149/29/3 від 13 березня 2012 року.

У відповіді Держтелерадіо було офіційно надано цей лист.

В ньому глава Державного комітету Олександр Курдінович звертається до керівників "терміново створити (або адаптувати існуючі формати теле- і радіопрограм) та запустити в ефір з 15 березня 2012 року спеціальні лінійки програм за участі представників органів місцевої влади, відомих фахівців та експертів, які будуть присвячені роз'ясненню та обговоренню соціальних ініціатив президента В.Ф. Януковича".

Також в листі вимагається від державних телерадіокомпаній "запровадити вихід в ефір зазначених програм періодичністю не менше двох разів на тиждень".

Також Курдінович просить інформувати "про результати проведеної роботи".

Як відомо, раніше ця інформація була поширена з посиланням на джерела без офіційного підтвердження з боку Держтелерадіо.

Згідно з положенням, Держкомтелерадіо є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація