Екс-регіонала Єфремова залишили під вартою до літа

Суд подовжив розгляд справи колишнього соратника Януковича на два місяці.  

Старобільський районний суд Луганської області подовжив слухання справи екс-керівника фракції "Партії регіонів" Олександра Єфремова.

Про це з посиланням на рішення суду повідомляє УНН.

"Суд вважає за необхідне подовжити термін утримання під вартою (Олександра Єфремова – прим.ред.) на 60 днів, а саме до 12 червня 2017 включно", - сказав головний суддя.

Як зазначається, колегія суду дійшла висновку, що ризики щодо Єфремова не зменшилися, а тому задовольнила клопотання сторони обвинувачення.

Нагадаємо, що ГПУ обвинувачує Єфремова у скоєнні низки злочинів, а саме в державній зраді, скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "ЛНР", організації захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади (Луганської обласної державної адміністрації) та пособництві в захопленні будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, УСБУ в Луганській області.

Залиште свій коментар