ФБР хотіло заплатити автору компромата на Трампа - The Washington Post

Дата публікації
ФБР хотіло заплатити автору компромата на Трампа - The Washington Post

Reuters

Зв'язок спецслужби і екс-співробітника британської розвідки перервався.

Колишній співробітник британської розвідки MI-6 Крістофер Стіл, який готував компромат на президента США Дональда Трампа, мав отримати гонорар від Федерального бюро розслідувань США.

Про це інформує The Washington Post з посиланням на джерела.

Так, згідно з даними видання, Стіл і представники ФБР за кілька тижнів до виборів президента США домовилися про грошову винагороду за подальшу роботу над компроматом, важливим пунктом якого вказувалися зв'язки нинішнього американського президента Дональда Трампа з російською розвідкою.

Але ФБР не заплатило Стілу.

Зв'язок спецслужби і колишнього співробітника британської розвідки перервався після того, як інформація про компромат на Трампа потрапила у ЗМІ.

Нині у ФБР, Білому домі та адвокат Стіла відмовилися прокоментувати інформацію видання. 

Нагадаємо, американський ресурс BuzzFeed вразив світ, опублікувавши досьє на 35 сторінок, в якому стверджується, що Росія має компромат на Трампа, а також наводяться дані про зв'язок Трампа з Росією і втручання Росії у вибори в США. При цьому журналісти BuzzFeed зазначили, що документ не є підтвердженим.

CNN, у свою чергу, повідомив у вівторок, 10 січня, чотири представника з керівництва американської розвідки надали екс-президенту США Бараку Обамі і новому президентові Дональду Трампу двосторінковий огляд досьє, в якому зокрема йшлося про втручання Росії у президентські вибори США і також про компромат на Трампа.

Наступна публікація