Геращенко анонсувала засідання РНБО щодо деокупації Донбасу

Політик поскаржилась на фракцію "Самопоміч".

Найближчим часом буде завершено роботу над законопроектом про деокупацію і реінтеграцію Донбасу, після чого буде проведено засідання РНБО.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко.

"Сьогодні ми працювали кілька годин, дошліфовуємо певні дискусійні моменти законопроекту "Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України". Найближчим часом відбудеться РНБО, де буде розглянуто цей законопроект і прийнято остаточне рішення, також я запропонувала найближчим часом провести дискусію щодо законопроекту на неформальній мінській платформі, що створена й успішно працює в ВР", - наголосила вона.

За словами Геращенко, суттю законопроекту є те, що "Україна залишається відданою політико-дипломатичному шляху врегулювання війни на Донбасі, інспірованої РФ, при цьому ми боремося за деокупацію і повернення територій".

Окремо політик також поскаржилася, що фракція "Самопоміч" не працює в рамках мінської платформи.

Нагадаємо, 13 червня Турчинов заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

Залиште свій коментар