ГПУ підозрює Лозового в ухилянні від сплати податків на майже два мільйони

Луценко присутній на засіданні комітету, який розглядає подання на зняття депутатської недоторканності.

Сьогодні, 5 липня, регламентний комітет Верховної Ради розглядає подання, підтримане та внесене до ВРУ генпрокурором Юрієм Луценком "Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Лозового Андрія Сергійовича", передає кореспондент ТСН.

Як пояснив Луценко на комітеті, Лозового підозрюють в ухилянні від сплати податків на майже два мільйони гривень. За версією ГПУ, статки нардепа за 2015 рік значно перевищують його офіційний дохід і податку з них Лозовой не заплатив.

На засіданні прокурори продемонстрували відповідний слайд:

Подання на Лозового
Фото Дмитра Фурдака/ТСН

Раніше ГПУ передала до Ради подання на зняття недоторканності щодо двох нардепів – Євгена Дейдея та Олеся Довгого. Дейдея підозрюють у незаконному збагаченні, а Довгого – у незаконному відчуженні землі у часи роботи секретарем Київради. Регламентний комітет Верховної Ради обидва подання назвав недостатньо обґрунтованими та не проголосував за них, проте передав спікеру ВР Андрію Парубію право, чи ставити подання на голосування.

Наприкінці червня Луценко анонсував подання на зняття депутатської недоторканності з шести нардепів, окрім вищезазначених до переліку увійшли Борислав Розенблат, Євген Бакулін та Максим Поляков. Генпрокурор сподівається, що всі подання розглянуть 13 липня - в останній сесійний день перед канікулами парламенту.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

ВідеоУ парламент надійшло подання на зняття депутатської недоторканості одразу 5 народних обранців

Залиште свій коментар