Грицак спростував чутки про таємні тюрми СБУ

Спецслужба та правоохоронні органи України діють винятково в правовому полі, наголосив він.

Служба безпеки України має інформацію про місцезнаходження 57 полонених терористами "ДНР" і "ЛНР" українців. Заручники перебувають на території окупованих районів Донецької і Луганської областей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Визволити бранців українська сторона готова в будь-який час. Для цього пропонує обмін на затриманих бойовиків чи їхніх поплічників. Таких в українських в'язницях та ізоляторах нині понад 400, заявив голова СБУ Василь Грицак. І одразу ж спростував інформацію про тримання полонених у таємних тюрмах.

Грицак показав журналістам кімнати сектору досудового слідства у харківському підрозділі СБУ. При цьому керівник служби наголосив, що представники міжнародних місій мають доступ до цих приміщень і 5 вересня планують їх проінспектувати. "У нас немає таємних тюрем СБУ – це відповідально заявляю. У нас є відділ забезпечення досудового слідства в Києві, який працює для центрального апарату, і є сектори забезпечення досудового слідства в кількох областях України, в областних центрах, у тому числі в Харкові", - пояснив очільник спецслужби.

Служба безпеки знає, де терористи тримають 57 українців

Це полонені та заручники, які зараз перебувають на території так званих  ЛНР та ДНР. Визволити наших бранців українська сторона готова в будь-який час в обмін на затриманих бойовиків чи їхніх поплічників. Таких в українських в'язницях та ізоляторах понад 400. Про це голова СБУ заявив у Харкові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: