Грицак спростував чутки про таємні тюрми СБУ

Спецслужба та правоохоронні органи України діють винятково в правовому полі, наголосив він.

Служба безпеки України має інформацію про місцезнаходження 57 полонених терористами "ДНР" і "ЛНР" українців. Заручники перебувають на території окупованих районів Донецької і Луганської областей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Визволити бранців українська сторона готова в будь-який час. Для цього пропонує обмін на затриманих бойовиків чи їхніх поплічників. Таких в українських в'язницях та ізоляторах нині понад 400, заявив голова СБУ Василь Грицак. І одразу ж спростував інформацію про тримання полонених у таємних тюрмах.

Грицак показав журналістам кімнати сектору досудового слідства у харківському підрозділі СБУ. При цьому керівник служби наголосив, що представники міжнародних місій мають доступ до цих приміщень і 5 вересня планують їх проінспектувати. "У нас немає таємних тюрем СБУ – це відповідально заявляю. У нас є відділ забезпечення досудового слідства в Києві, який працює для центрального апарату, і є сектори забезпечення досудового слідства в кількох областях України, в областних центрах, у тому числі в Харкові", - пояснив очільник спецслужби.

ВідеоСлужба безпеки знає, де терористи тримають 57 українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: