Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман озвучив терміни появи в Україні хороших доріг

За словами прем'єра, суттєвих змін варто чекати не раніше 2018 року.

У ближчі два-три роки дороги в Україні стануть відчутно кращими. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє УНІАН.

"Кабінет міністрів працює над тим, щоб створити окремий Дорожній фонд у складі державного бюджету України, куди будуть акумулюватися ресурси", - заявив Гройсман, зазначивши, що відповідне рішення може бути прийнято спільно з парламентом у вересні.

Крім того, влада планує змінити власників доріг.

"Ми проведемо децентралізацію управління доріг України. Ми всі державні дороги місцевого значення з Києва передамо на місця, на обладміністрації, які будуть управляти цим процесом. Далі ми туди передамо кошти і ресурси. Ви побачите, що за два-три роки ситуація з дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща", - зазначив Гройсман.

За його словами, гроші в місцевих бюджетах з'являться завдяки процесу децентралізації. А уряд триматиме питання стану доріг серед своїх пріоритетів.

"Зараз ми починаємо відроджувати дорожнє господарство України. За один день, тиждень, рік – зробити це буде дуже важко. Але хочу підкреслити, що за кілька років ми зможемо привести в нормальний стан українські дороги ", - наголосив прем'єр.

"Масштабне будівництво доріг дасть нам можливість поліпшити стан доріг, зробити його якісним. Нам потрібно буде побудувати транспортні коридори, як наш транзитний потенціал. І навколо нього буде створено багато різних інфраструктур і робочих місць", - підсумував Гройсман, закликавши журналістів і представників громадськості допомагати стежити за якістю ремонту доріг.

Дороги зараз, за словами Гройсмана, перебувають у стані коми. В уряді думають, як розробити систему контролю за мільярдами на ремонт. "Ми зараз передбачили порядка 19 мільярдів гривень, щоб розпочати і поточний ремонт доріг в тому числі. У минулому році це було біля 4 мільярдів гривень. Тобто, фактично, ми в рази збільшуємо ресурс, але саме головне – треба ефективно та раціонально це використати", - застеріг прем'єр-міністр.

Відео Прем'єр Гройсман обіцяє початок масштабного ремонту доріг упродовж травня та червня

Залиште свій коментар

Вибір редакції