Гройсман пригрозив розігнати Службу зайнятості

За його словами, він збирається "дати людям нормальну роботу і зарплату".

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пригрозив розігнати Службу зайнятості.

Про це він повідомив на засіданні уряду.

"Я не збираюсь утримувати Службу зайнятості. Я не збираюсь утримувати безробітних. Я збираюсь дати людям нормальну роботу і зарплату. Зміна цієї філософії має бути на порядку денному тих, хто опікується Службою зайнятості. Я просив би, щоб це довели до керівництва Служби зайнятості. Ні? Розжену. Приведемо тих людей, хто зможе нормально ситуацію там налагодити. Мені статистичні байки не потрібні. Я вже заслуховував їх не один раз, тому вважають, що потрібно змінити модель фінансування Служби на модель підтримки створення робочих місць. Я думаю, що ідеї, які ми найближчим часом презентуємо, будуть достатньо ефективними. Важливо, щоб ми тут рухались дуже швидко", - заявив він.

Нагадаємо, Гройсман особисто перед строєм рятувальників пообіцяв, що з нового року вони отримуватимуть зарплатню приблизно на дві тисячі гривень більшу, ніж тепер. Тобто працівникам ДСНС платитимуть мінімум 5 тисяч гривень.

Також Гройсман запевнив, що реформа пенсійної системи призведе до збільшення пенсій. Голова уряду також закликав представників різних політичних сил об'єднатися навколо побудови моделі пенсійної реформи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: