Хуг закликав докласти більше зусиль для розмінування Донбасу

Чималої кількості жертв можна було уникнути.

Перший заступник голови місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив, що Спільний центр по координації і припиненню вогню повинен працювати ефективніше у сфері розмінування

Про це пише "Укрінформ".

"Ми побачили, що Спільний центр по координації і припиненню вогню може спільно працювати. Якби вони проводили більше заходів з розмінування, то багатьох жертв серед мирного населення можна було б уникнути", - заявив Хуг.

Він зазначив, що в Мінських домовленостях закладені основи, які дозволяють припинити насильство. Але жодні з них не були повністю виконані.

Нагадаємо, що раніше Україна звернулася до ООН із закликом забезпечити належне виконання розмінування на Донбасі. Про це йдеться в тексті виступу делегації України на загальних дебатах комітету з питань роззброєння і міжнародної безпеки Генасамблеї ООН 7 жовтня. 

Виявити і знешкодити: як виглядає війна очима українських саперів

Вони ризикують власним життям не менше, ніж їх бойові побратими у відкритому бою з ворогом. Адже бойовики діють украй підступно, залишаючи після себе приховані смертоносні пастки. Саме із мінами, розтяжками, закладками сапери ведуть активну війну. Хлопці застерігають: передовсім необізнані цивільні мешканці будуть ще довго підриватися на мінах і після завершення бойових дій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: