Клюєв "ні в якій формі" не хоче вести ПР на вибори

Дата публікації
Перегляди
6535
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Клюєв "ні в якій формі" не хоче вести ПР на вибори

Клюєв: не буду займатися передвиборною кампанією партії ні в якій формі

Виборний штаб можуть очолити Олександр Єфремов або Сергій Тігіпко.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Клюєв вважає, що передвиборний штаб Партії регіонів на виборах Верховної ради в 2012 році можуть очолити голова фракції ПР у Раді Олександр Єфремов або віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Можливо, Олександр Єфремов. Якщо Сергій Тігіпко об'єднається із ПР, можливо й він. Вони обидва вже мають досвід у цьому питанні", - зазначив Клюєв.

Він підкреслив, що не буде займатися передвиборною кампанією партії ні в якій формі.

"Це несумісно з моєю нинішньою посадою секретаря РНБО. Якщо я вирішу балотуватися в парламент, то візьму відпустку для участі у виборчій кампанії", - сказав він, додавши, що зовсім нещодавно почав роботу в РНБО і йому цікаво нею займатися, цікавіше навіть, ніж на попередній посаді в Кабміні.

Як відомо, наприкінці 2011 року ПР призначила головою виборчого штабу на виборах Ради Клюєва, який на той час обіймав посаду першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі.

14 лютого 2012 року президент Віктор Янукович призначив Клюєва секретарем РНБО і пізніше виключив можливість того, що він керуватиме передвиборним штабом партії.

Нагадаємо, раніше джерела повідомляли, що формально виборчий штаб очолить хтось публічний, тоді як Клюєв керуватиме "з тіні".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6535
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація