Коли і де ховатимуть Георгія Гонгадзе

Журналіста вбили 15 із половиною років тому.

Сьогодні, 22 березня, в Києві на шістнадцятий рік після вбивства поховають журналіста Георгія Гонгадзе.

Місце поховання: м. Київ, мікрорайон Поділ, вулиця Григорія Сковороди, 12, Церква Миколи Чудотворця Набережного (поблизу Гаванського моста, найближча станція метро – "Контрактова площа").

Час: 8:30-9:00 – тіло мають доставити в церкву, відбудеться відспівування та прощання. 12:00 – церемонія поховання.

Обмеження: не заплановані виступи політиків, родина Гонгадзе прохає не турбувати журналістів. Будь-хто може прийти й попрощатися із журналістом.

Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. Того ж року в листопаді у лісі на Київщині виявили тіло без голови, яке, за висновками експертів, могло належати Гонгадзе. У міліції та прокуратурі відпрацювали кільканадцять версій – від побутово-кримінальної до політичної. Саме на останню вказав майор державної охорони Микола Мельниченко, коли оприлюднив диктофонні записи з кабінету Леоніда Кучми, на яких голос, схожий на голос тодішнього президента, говорив зі спецслужбовцями про "усунення" незручного журналіста. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Урешті, за вбивство засудили міліційного генерала Олексія Пукача. А от імена замовників злочину ще й досі не оголошені судом.

Георгія Гонгадзе поховають біля хреста в пам'ять про жертв тоталітарного режиму

Після 16 років очікування - тіло Георгія Гонгадзе нарешті віддадуть землі. Завтра його поховають у столиці на Подолі. Георгія Гонгадзе буде поховано на території церкви Миколи Набережного. Ця церква належить до Української автокефальної православної церкви. Сюди Георгій за життя ходив на літургії, тут хрестили його дітей і тут є хрест в пам'ять про новомучеників, які загинули від тоталітарного режиму в період з 1917 до 1991 року. Саме біля цього хреста мають поховати журналіста. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: