Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коли і де ховатимуть Георгія Гонгадзе

Журналіста вбили 15 із половиною років тому.

Сьогодні, 22 березня, в Києві на шістнадцятий рік після вбивства поховають журналіста Георгія Гонгадзе.

Місце поховання: м. Київ, мікрорайон Поділ, вулиця Григорія Сковороди, 12, Церква Миколи Чудотворця Набережного (поблизу Гаванського моста, найближча станція метро – "Контрактова площа").

Час: 8:30-9:00 – тіло мають доставити в церкву, відбудеться відспівування та прощання. 12:00 – церемонія поховання.

Обмеження: не заплановані виступи політиків, родина Гонгадзе прохає не турбувати журналістів. Будь-хто може прийти й попрощатися із журналістом.

Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. Того ж року в листопаді у лісі на Київщині виявили тіло без голови, яке, за висновками експертів, могло належати Гонгадзе. У міліції та прокуратурі відпрацювали кільканадцять версій – від побутово-кримінальної до політичної. Саме на останню вказав майор державної охорони Микола Мельниченко, коли оприлюднив диктофонні записи з кабінету Леоніда Кучми, на яких голос, схожий на голос тодішнього президента, говорив зі спецслужбовцями про "усунення" незручного журналіста. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Урешті, за вбивство засудили міліційного генерала Олексія Пукача. А от імена замовників злочину ще й досі не оголошені судом.

Відео Георгія Гонгадзе поховають біля хреста в пам'ять про жертв тоталітарного режиму

Залиште свій коментар

Вибір редакції