Коломойський відсудив у Ахметова понад один млрд гривень

Сплатити відповідну суму суд постановив до кінця цього року.

ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат" виграло в суді справу про стягнення з ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча" сумарно 1,32 млрд гривень. Про це йдеться в рішенні Господарського суду Запорізької області від 22 грудня 2015 року.

Як повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", яке має у своєму розпорядженні рішення суду, відповідна сума була стягнута з компанії за поставлену продукцію - залізну руду - разом зі штрафними нарахуваннями.

Згідно з рішенням суду, з ММК ім. Ілліча, що входить до групи "Метінвест", на користь КЗРК стягується 653,880 млн гривень основного боргу, 9,987 млн гривень пені, 25,2 гривень 3% річних, 344,27 млн гривень інфляційних втрат.

При цьому суд відстрочив виконання рішення на один рік, до 22 грудня 2016 року. КЗРК в суді вимагав стягнення з ММК ім. Ілліча 1,122 млрд гривень (еквівалент 47,208 млн доларів).

Комбінат спеціалізується на підземному видобутку залізної руди. В основному реалізує продукцію Єнакіївському метзаводу і Маріупольському меткомбінату ім. Ілліча.

Основним акціонером КЗРК є компанія Starmill Limited, якій належить 99,88% його акцій. КЗРК керують на партнерських засадах група "Метінвест" Ріната Ахметова та група "Приват" Ігоря Коломойського.

ММК ім. Ілліча входить у групу "Метінвест", основними акціонерами якої є ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%). ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: