Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет ВР підтримав проект закону щодо введення воєнного стану

Документ передадуть на голосування до сесійної зали.

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони одноголосно підтримав законопроект щодо введення воєнного стану в Україні, передає з ВР кореспондент ТСН. Тепер документ передадуть на голосування до сесійної зали.

Раніше указ щодо введення в дію рішення РНБО підписав президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Через напад російського флоту президент України Петро Порошенко терміново скликав військовий кабінет, а Україна ініціювала позачергове засідання Ради Безпеки ООН.

ВідеоБПП буде підтримувати рішення РНБО та президента про введення воєнного стану - Герасимов

Голова фракції БПП Артур Герасимов заявив ТСН, що дії агресора вийшли на новий рівень і вимагають більш жорсткої реакції, тому БПП буде підтримувати рішення РНБО та президента про введення воєнного стану. Офіційне рішення буде оголошено після сьогоднішнього засідання фракції. 

БПП буде підтримувати рішення РНБО та президента про введення воєнного стану - Герасимов

На засіданні військового кабінету та РНБО вирішили запровадити в Україні воєнний стан на два місяці. Остаточне рішення має ухвалити Верховна Рада, яка планує зібратися о 16:00 понеділка, 26 листопада.

Президент України Петро Порошенко уже заявив, що запровадження воєнного стану не є оголошенням війни, не передбачатиме мобілізації чи обмеження конституційних прав та свобод.

Залиште свій коментар

Вибір редакції