Крим відгородився від України озброєними до зубів чоловіками на блокпостах

На трасах біля Криму з‘явились блокпости та невідомі люди у камуфляжі з автоматами.

Озброєні автоматами люди створили блокпости на трасах, що ведуть до Криму, перекривши дороги біля селищ Армянське та Чангар.

На блокпостах разом з автоматниками стоять і люди у цивільній одежі зі стрічками у кольорах прапору Росії. Вони разом перевіряють авто, які прямують до Криму та неохоче дають коментарі.

На блокпосту біля селища Армянське вартує близько півсотні озброєних автоматами чоловіків та сотня молодиків з найближчих сіл та Севастополя. Вони перегородили трасу бетонними блоками та створили вогньові точки з мішків із прапорами РФ, на одному з яких журналісти помітили дбайливо накритий від дощу ручний кулемет Калашникова.

Люди, які заблокували дорогу говорять, що Крим повинен відійти до Росії, а мета блокпосту - "не допустити до Криму бандерівців". При цьому, судячи зі встановленого армійського намету та польової кухні, вони облаштувались на блокпосту на тривалий час.  

ВідеоНа в'їзді до Криму чергують озброєні чоловіки з кулеметом

Подібна ситуація і на блокпосту біля селища Чанагр, де вдень також з‘явились озброєні автоматами Калашнікова люди у камуфляжі та молодики.

Але тут, до журналістів ТСН віднеслися більш агресивно. Люди, які охороняють блокпост, у категоричній формі заборонили знімати та наголосили, що вони не зможуть "гарантувати безпеку та цілісність авто і знімальної апаратури" у разі, якщо кореспонденти почнуть знімати матеріал.

Єдине, що змогли зробити наші кореспонденти - це зняти відео на автомобільний регістратор. На кадрах чітко видно людей з військовою виправкою у формі "Беркуту" з Калашниковими у руках.

ВідеоОзброєні чоловіки захопили блокпост ДАІ в Криму

Нагадаємо, що новий глава уряду Криму змушує силовиків коритися наказам Ради автономії. Аксьонов наголосив, що лад у Криму наводитимуть самі кримчани.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: