Литвин зізнався, що керує найгіршим парламентом

Дата публікації
Перегляди
1286
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Литвин зізнався, що керує найгіршим парламентом

Литвин скаржиться, що йому випала найгірша Рада / Фото: Офіційний сайт Верховної ради

Спікер вважає, що нові лідери не є гарантами довіри людей.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин не є прихильником закону про вибори. Про це він сказав сьогодні на зустрічі із представниками місцевих рад, повідомляє Gazeta.ua.

"Я не є апологетом закону про вибори. Щоб Україна нормально жила, люди не мають ненавидіти своїх представників у Верховній раді. Я тут сиджу другий строк, хоча не проти і все життя, але кожен наступний парламент - гірший за попередній за своїм складом, рівнем та морально-світоглядними засадами", - наголоси він.

За словами спікера, партії мають дивитися за тими депутатами, яких вони пропонують до парламенту: "Особливо за тими, хто нацьковує регіони України один на інший і сіють ворожнечу".

Він також вважає, що нові лідери не є гарантами довіри людей: "Треба дивитися, хто стоїть за так званими новими лідерами, і чи не отримаємо ми те саме, що було до того".

"Хоча у будь-якому випадку роль парламенту після виборів підвищиться. Хоча б за рахунок того, що прийде 225 мажоритарників, які будуть орієнтуватися в першу чергу на людей", - додав Литвин.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1286
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація